Szczegółowy opis zabiegów kosmetycznych znajdziesz poniżejMakijaż permanentny, Long-Time-Liner


Makijaż permanentny to trwała pigmentacja korygująca brwi, usta oraz oczy. Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego, nie toksyczne i nie alergizujące, zostają osadzone w skórze i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej, utrzymują się tam w sposób widoczny przez ok. 5 lat. Później makijaż permanentny blednie, ponieważ dochodzi do stopniowego rozjaśniania barwnika.
Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te ustępują najpóźniej do dnia następnego.
Przez 4 dni po zabiegu skóra poddana barwieniu nie powinna być myta mydłem, ani traktowana innymi kosmetykami.
Skórę należy myć wodą i nawilżać kremem oferowanym przez osobę wykonującą makijaż permanentny. Przez pierwszy tydzień po zabiegu nie należy chodzić do sauny, solarium, ani przebywać w miejscach nasłonecznionych.
Około 2-3 dnia po zabiegu naskórek w miejscach poddanych zabiegowi zaczyna się złuszczać wraz z częścią barwnika. Jest to proces naturalny.
Około 5-7 dnia po zabiegu farba blednie do 50% intensywności wyjściowej.
Metoda nie powinna być stosowana w czasie ciąży, infekcji oraz u osób chorych na łuszczycę i cukrzycę oraz przyjmujących leki sterydowe.
Prawidłowe i dokładne wykonanie zabiegu gwarantuje wspaniały i długotrwały efekt.


Long Time Liner


Magicznymi słowami w makijażu permanentnym są LONG-TIME-LINER Conture Make-up. Biorąc pod uwagę różnorodność zarysów twarzy, est to recepta na piękno dla każdej kobiety.
Nie chodzi już tylko o podkreślenie i wsparcie naturalnego piękna, ale o ukrycie obszarów skóry z problemami pigmentacyjnymi. Conture Make-up jest stosowany na całym świecie od 1987 roku. Tysiące zadowolonych klientek uznaje dziś, że nakładanie makijażu nie stanowi już dla nich żadnego problemu. Gwarantujemy precyzję, perfekcyjne wykonanie i stylowy wygląd.

Perfekcyjny kształt brwi !
Kształt brwi podkreśla cechy charakterystyczne i równoważy wygląd całej twarzy. Łuk brwi wyraża Twój nastrój i może nawet sprawić, że będziesz wyglądać młodziej. Jednak, brwi mogą być nierówne lub przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania. Makijaż permanentny Conture Make-up to idealne rozwiązanie dla każdej kobiety.
Najpierw należy dobrać odpowiedni kolor, który zostanie użyty do zarysowania konturów Twoich brwi. Po zaakceptowaniu kształtu łuku i zarysów brwi, specjalista LONG-TIME-LINER Linergist delikatnie tworzy wygląd pięknych włosów. Każdego dnia będziesz się budzić z perfekcyjnymi brwiami.

Pięknie podkreślone oczy !
Nareszcie kredka do oczu, która nie pozostawia smug nawet po aktywnych ćwiczeniach fizycznych, pływaniu lub codziennych czynnościach. Wraz z LONG-TIME-LINER Conture Make-up Twoje rzęsy będą się wydawać grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej linii rzęs.
Makijaż permanentny z wykorzystaniem kredki do oczu Conture Make-up to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub po prostu chcących zaoszczędzić czas.

Nienaganny kolor twoich ust !
Stosując LONG-TIME-LINER Conture Make-up najpierw wybieramy kolor z palety kolorów od naturalnych barw szminki po najmodniejsze odcienie, które dodadzą Twojej skórze wspaniałego wyglądu. Następnie, podkreślamy wargi dzięki Conture Make-up. Na koniec, dzięki naszej wspaniałej technice "Full-Lip-Shading", mieszamy kolor na dwóch trzecich powierzchni Twoich ust, aby nadać im perfekcyjnego kształtu i wyglądu!
Po zakończeniu makijażu permanentnego otrzymasz idealnie nałożony i stały kolor warg. Już nigdy nie będziesz musiała korzystać ze szminki nawet po jedzeniu, ćwiczeniach czy pocałunkach! Twoje usta już zawsze będą piękne, bez względu na sytuację.


HEBE

FALE RADIOWE

Najnowocześniejszy zabieg odwracający skutki starzenia skóry. Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych kuracji ujędrniających, poprawiających gęstość skóry, redukujących zmarszczki, tkankę tłuszczową i celulit. Terapia pozwala na głębszą penetracje, a zabieg jest miły i relaksujący dzięki odczuwaniu przyjemnego ciepła.

Zalecane jest wykonanie serii zabiegów, od 6 do 10, po 1 do 2 zabiegi tygodniowo.

EFEKTY:


MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Metoda mikrodermabrazji polega na mechanicznym ścieraniu komórek naskórka. Głowica diamentowa, poprzez delikatny masaż, powoduje złuszczenie, regeneracje i odmładznie tkanki. Jest zabiegiem bezbolesnym, wykonywanym: bądź jednorazowo w celu polepszenia penetracji stosowanych bezpośrednio po zabiegu substancji aktywnych, bądź w seriach 4 do 10 w celu redukcji zmarszczek, przebarwień, eliminacji nadmiernego rogowacenia i suchości skóry oraz wygładzania rozstępów.

EFEKTY:MASAŻ BAŃKAMI CHIŃSKIMI

Masaż bańkami chińskimi stymuluje krążenie krwi i limfy w skórze, co pomaga odzyskać jędrność, giętkość i elastyczność skóry, a także pozbyć się podskórnych złogów tkanki tłuszczowej, czyli celulitu.

Masaż wykonuje się 2 razy w tygodniu w serii od 6 - 12 zabiegów.MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Jest to nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji celulitu i tkanki tłuszczowej. Jest metodą bezpieczną i co najważniejsze bezbolesną. Podczas zabiegu wykorzystywane jest zajawisko fizyczne, które powoduje przejściowe utworzenie w błonie komórkowej i warstwie naskórka mikroporów, przez które mogą się przedostać substancje aktywne zawarte w specjalnych koktajlach.

Efekty widoczne są po serii około 6 zabiegów wykonywanych początkowo 2 razy w tygodniu, następnie w odstępach co 7 - 10 dni.

EFEKTY:


PEELING KAWITACYJNY

Służy do głębokiej pielęgnacji i regeneracji skóry, a jego zaletą jest brak skutków ubocznych oraz możliwość wykonywania zabiegu o każdej porze roku. Działa na skóre łagodnie, poprzez przyjemne, naturalne wibracje. Zastosowanie peelingu pozwala na głęboką regeneracje skóry poprzez efektywne jej odnowienie oraz głębokie oczyszczenie.

EFEKTY:


SONOFOREZA

W kosmetyce sonoforeza zwana jest masażem ultradźwiękowym, powoduje poprawę ukrwienia skóry i jest wykorzystywana w celu wtłoczenia w głębsze warstwy skóry preparatów odżywczych i nawilżających.

EFEKTY:


HEBE

DARSONWALIZACJA

Prądy D'Arsonwala mają działanie pobudzające układ naczyniowy skóry (lepsze ukrwienie skóry i tkanek głębiej położonych, efektywniejsze wchłonięcie preparatów), częściowo hamujące wydzielanie gruczołów łojowych (istotne dla skór trądzikowych) oraz drażniące na zakończeniach nerwów czuciowych (skóra dojrzała).

EFEKTY:
HEBE

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP


HEBE

MAKIJAŻ

HENNAHEBE

OPALANIE NATRYSKOWE